Epoksi Beton Parlatma


Beton parlatmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Granite nazaran, kayma bakımından çok daha güvenilir olan beton zeminler, parlatıldığı zaman şık görünüm alabilirler.

Beton zeminler, zamanla kirlenecek, aralarına dolan kir ve atıklar ile pürüzlü bir hale gelecektir. Bu nedenle, pütürlü bir yapı oluşturması ile kaygan yapısı bozulmuş olacaktır. Alışveriş merkezlerinde, dükkânlarda, otel girişlerinde ayak izlerini silmek için bazı ekipmanlara ihtiyaç vardır.

Büyük dükkânlarda, alışveriş arabalarının izleri de beton üzerinde lekeler bırakacaktır. Böyle yerlerde, görsellik önem taşıyacaktır. Bu görüntüleri ortadan kaldırmak için, beton parlatma ekipmanlarına ihtiyaç vardır.

Epoksi Beton Parlatma Görüntüsü - Epoksis

Beton Parlatma Nasıl Yapılır?

Bina yüzeyleri, yer zeminleri için belli zamanlarda beton parlatma makinelerine ihtiyaç duyulur. Yaşanılan mekânları daha güzel hale getirmek için beton parlatmaların önemi büyüktür. Firmamız, beton parlatma konusunda en profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Kullanılan makinelerimiz, taş zeminleri çizmeden parlatacak derecede üstün teknolojiye sahiptir. Lityum silikat denilen madde ile parlatılacak yüzey temizlenir. Bu aşamadan sonra, betonun parlatılması söz konusudur. Parlatılmadan önce mukavemetinin arttırılması amacıyla sertleştirilmesi gerekir. Ayrıca, beton zemin kullanımı tüm dünyada hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Bunun en önemli nedeni hem sağlıklı olması hem de çok daha güvenilir olmasıdır.

Beton Parlatma Cilası

Beton parlatmada belli aşamalar bulunur. Bu aşamalar içinde, metal yapıda olan elmaslarla temizlenme uygulamaları bulunur. Lityum silikatla sertleştirilir. Özel aletlerle temizlenir, cilalanır. Beton cilası, yeni temizlenmiş beton yüzeylere, çeşitli aletler yardımı ile sürülür. Fırça, sprey yardımı ile başarılı uygulamalar elde edilebilir.

Epoksi Beton Parlatma Fiyatları - Epoksis

En önemli avantajı, betondaki su kaybını önlemeye yardımcıdır. Kaygan bir görünümün yanı sıra, dış etkenlere karşı dayanıklılık sağlayacaktır. Beton parlatma cilasının muhafazası önem taşımaktadır. Yanıcı bir madde olduğundan, uygun ısı koşullarında saklanmalıdır. Beton parlatma işinde en kaliteli cilayı kullanmaktayız. Malzeme ve işçilik konusunda, kaliteli hizmetlerimiz bulunur.

Epoksi Beton Parlatma - Epoksis

Beton Parlatma Fiyat

Beton parlatma fiyatı konusunda, oldukça ekonomik çözümler sunulur. Sektörde diğer firmalara nazaran, kaliteye sunulan fiyatlar açısından, tercih edilmekteyiz. Parlatılacak beton zeminde en ince ayrıntısına kadar, titiz temizlik yapılır. Yüzeyi çizmeyen hassas elmas kesimli aletler kullanılır.

Özellikle iş yerlerinde görsellik, önem verilen konuların başında gelir. Satışı arttıran unsurların başında, ürün ve hizmet satışlarının şık ortamlarda sunulması gelecektir. Zemin döşemeleri ve parlaklığı da bu konuda etkendir. Çok başarılı bir taş temizliği ile zeminler, olduğundan çok daha güzel görünecektir. Bu da ancak kaliteli bir hizmetle mümkündür. Firmamız, profesyonel hizmet sunacaktır.

Beton Yüzey Kaplamaların Tercih Edilme Nedenleri

Beton yüzey kaplamaların tercih edilme nedenlerinin başında, güvenlik gelir. Güvenli ortamlarda yürümek, yaşamak ve alışveriş yapmak önem taşır. Beton gibi zeminler, her zaman granit ve parke gibi zeminlere nazaran daha az kaygandır. Düşme ve kayma oranı çok daha düşüktür. Tek dezavantajı parlak olmayıp, mat duruşudur. Günümüzde bu durumun üstesinden, beton parlatma makinelerini kullanarak gelinmektedir. Bu sayede hem şık bir görünüm hem de kaygan, parlak bir yüzey elde edilmiş olur. Ne kadar da kaygan olursa olsun, bir granit kadar kaymayacaktır. Okullarda bu yüzden tercih edilir.

Beton Parlatma Fiyat - Epoksis

Beton Parlatma Konusunda Uzman Firma Desteği

Beton parlatma konusunda uzman firma desteği almanın önemi büyüktür. Kullanılan temizlik kimyasallarının kalitesi önem taşır. Sağlığa zararlı kimyasal kullanılmaması, başarılı uygulamaların gerçekleşmesi beklenir. Bu anlamda firmamızın hizmetleri, her zaman sektörde ilk sıralarda yer almamızı sağlamıştır. Parlatılmış beton, ışığı çok güzel yayma özelliğine de sahiptir. Etrafı aydınlık göstermesi açısından da parlatma hususu önem taşır. Başarılı beton parlatma uygulamalarımız için, firmamız ile iletişime geçmeniz önerilir.

E-Bültemize Abone Olunuz

İletişim Bilgileri

  • Ahmet Haşim Cd. No:22 / Bahçelievler/İstanbul

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Epoksis İzolasyon, Zemin Kaplama Akademi Grafik