Polyurea Kaplama

Polyurea zemin kaplamaları aşınmanın çok olduğu bölgelerde tercih edilen kaplamalardır. Üst düzey koruma sağlayan özel malzemeler yüzeyin uzun dönemde kalıcı olmasına olanak tanır. Saf polyurea malzemeden gerçekleştirilen polyurea kaplamaları darbe alımının en yüksek olduğu yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Özellikle de aşınma ve aşırı kimyasala maruz kalma, kimyasal alanlar, ilaç sektörleri gibi yüksek dayanıklılık gerektiren ortamlar için tercih edilen bir kaplama çeşididir. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu kaplama malzemesi uzun süre dayanıklılık göstermesi nedeni ile de müşterilerin tercihidir.

Polyurea Kaplama Fiyatları
Polyurea Zemin Kaplama İstanbul
Polyurea Zemin Kaplama Su Yalıtımı
Polyurea Zemin Kaplama Su İzolasyonu
Polyurea Zemin Kaplama
Polyurea Zemin Kaplama Hizmeti
Su Yalıtımı Sprey Polyurea
Polyurea Nedir Epoksi Kaplama

Polyurea Kaplama

Polyurea kaplamaları birçok farklı alanda ve sektörde kullanılabilen bir kaplama ürünüdür.  Polyurea malzeme ile teras kaplama, teras izolasyon, teras su yalıtımı, polyurea araç kasa kaplama, polyurea çatı kaplama ve izolasyonu, polyurea otopark zemini kaplama çalışmaları, otomotiv sektöründe kaplama uygulamaları, uçak hangarları zemini kaplamaları gibi birçok farklı alanda çalışmalar yapılabilmektedir.  Bunlar başlıca alanlar olmakla birlikte tamamen sağlıklı olması nedeni ile daha birçok sektör polyurea kaplamaları tercih etmektedir. Profesyonel hizmetler kapsamında gerçekleştirilen uygulama çalışmaları ile uzun yıllar güvenle kullanılabilecek alanlara sahip olmak mümkün olur.

Polyurea Araç Kaplama Fiyat

Polyurea zemin kaplamalarında yapılan çalışmalar büyük bir özen ve hassasiyet ile gerçekleştirilir. Kusursuz bir performans ile kullanıcılarına sunulan polyurea kaplamalar garanti kapsamı ile düzenlendiğinden dolayı oldukça güvenlidir. Polyurea kaplanacak alanlarda fiyatı belirleyen yegâne unsur kaplamanın yapılacağı alanın özellikleri ve ölçüleridir. Yapılacak ufak çaplı bir çalışma ile ne kadarlık bir alanda kaplama yapılacağına dair tespit çalışması yapılır. Bu aşamadan sonra yapılması istenen polyurea malzemesi ve hizmeti hakkında detaylı bir rapor hazırlanır. Bu aşamaların ardından masraflar çıkartılarak son derece uygun fiyatlar ile polyurea hizmetlerinden faydalanmak mümkün olur.

polyurea kaplama fiyat

Polyurea Su Yalıtımı Fiyatları

Polyurea su kaplamaları su akışının yoğun olduğu depolarda ve saklama alanlarında suyun güvende kalabilmesi ve sağlık koşullarının bozulmaması için tercih edilen kaplamalardır. Suya karşı oldukça dayanıklı olan polyurea malzemesi, ne kadar kalırsa kalsın su içerisinde asla bozulma yapmaz. Suyun alt zemin ile bağlantısını kesmek için uygulanan alanlar oldukça uzun müddetlerde suyu güvenle saklayabilmektedir. Dezenfekte özelliğine sahip polyurea ile yapılan kaplama neticesinde su depoları ve alanları oldukça dayanıklı bir hale gelir ve su olası her türlü mikrop ve bakteriye karşı koruma sağlar.  Teraslarda veya çatılarda tercih edilebilecek polyurea kaplamalarda da geçirgenliğe karşı tam koruma gösteren polyurea malzeme suyun sızıntı yapmasının önüne geçer. Güvenlik ve önlem amaçlı tercih edilen kaplamalar ile suyun alt katlara sızmasının önüne geçilir. Polyurea su yalıtım maliyetleri uygulanacak alanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ekstra zemin çalışmasının yapılması gerektiği durumlarda bu masraflar fiyata dâhil edilir. Direkt kaplama yapılacak zeminlerde sadece malzeme masrafı fiyata yansıtılmaktadır.

Polyurea Malzemelerin Kullanım Kolaylıkları

Polyurea malzemeler günümüzde birçok sektörün aktif olarak tercih ettikleri bir kaplama malzemesidir. Ultra performans sağlayan gösterişli yapısı nedeni ile birçok yapıda uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Dayanıklılığı artırıcı özelliği nedeni ile birçok alanda güvenle kullanılabilir. Uzman ekipler tarafından yapılan ön çalışma neticesinde zeminde düzeltme çalışmalarının yapılmasının ardından polyurea kaplamaları da uygulanabilir. Her ortamda kullanıma uygundur ve uzun yıllar garanti vermektedir.  Birçok sektörün tercih ettiği polyurea kaplamaları oldukça geniş bir kullanım yelpazesine de sahiptir. Bunun da altında yatan tek sebep kalitesi ve uzun ömürlü olmasıdır. Birçok gereksiz masraftan kurtarmasının yanı sıra görünüm açısından da son derece uyum sağlar.

Adres Bilgileri

  • Telefon: 0212 553 7300
  • Mobil: 0530 516 0069
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Adres: Ahmet Haşim Cd. No:22 Bahçelievler/İstanbul

Güncel Haberler

Gelişmelerden kolayca haberdar olmak için E-Bültenimize kaydolun