Skip to main content

3D Epoksi Zemin Kaplama


Zemin kaplama çeşitleri arasında çok farklı tarzda modeller bulunur. Dekorasyon anlamında en gerçekçi görünümü ve sıra dışı yapısı ile kendisine hayran bırakan zemin kaplama türü 3 boyutlu epoksi kaplamadır.

3 boyutlu zemin kaplama son yıllarda en sık kullanılan ve kaplama sonunda çok memnun kalınan bir kaplama türü olarak her gün daha da ön plana çıkmaya devam ediyor. Zemine uygulanmasını istediğiniz ve çok beğendiğiniz görseller arasından seçim yapmanız halinde, kaplama ile ilgili gerekli işlemlere başlanır. Genellikle otellerde, alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda dikkat çekme amacı ile uygulanır ve gerçek bir sanat eseri niteliği taşır. 3D epoksi zemin kaplama, evlerinizde, iş yerinizde, çalışma odanızda, kısacası her yerde kullanıma uygundur.

3D Epoksi Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?

3D epoksi zemin kaplama hizmetinden faydalanmaya karar vermeniz halinde uygulanacak zeminin kaplama işlemi için birkaç özelliğe sahip olması gerekir. Öncelikle toprak zemin dışında tüm zeminlere bu işlem uygulanabilir. Daha sonra zeminin düz bir yapıda olmasına dikkat edilir. Pürüzsüz, üzerinde yağ, kir, toz ve benzeri partiküllerin bulunmaması gerekir. Zeminde hareketli bir parça veya yağ lekesi ve nem bulunmamalıdır. Bu tür sorunlar ile karşılaşılması halinde alt zemin uygulaması için öncelikli olarak sorunların giderilmesi gerekir. Tüm bu işlemler tamamlandığında, zemin düzgün, pürüzsüz ve teraziye uygun bir yapıya ulaştığında alt zemin uygulamasına başlanır. Alt zemin aynı zamanda su yalıtımına da sahip olmalıdır. Zemine uygulanacak 3 boyutlu görsel yüksek çözünürlükte bir yapıya sahip olmalıdır.

Firmamız bu konuda sizlere tarzınıza ve zevkinize uygun olacak görselleri belirlemeniz konusunda yardımcı olur. Dilerseniz gerekli grafik programları kullanılarak kişiye özel grafik ve tasarımlar da oluşturulabilir. Belirlenen görsel zemine uygun boyutlarda belirlenerek, hazırlanır ve baskıya gönderilir.

3D Epoksi WC Modelleri - Epoksis

3D Epoksi Zemin Kaplama Fiyat

3 boyutlu epoksi zemin kaplama yaptırmaya karar verdikten sonra tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek olur. Firmamız son yılların en gözde zemin kaplaması olan 3 boyutlu epoksi kaplama hakkında gerekli deneyim ve profesyonel ekip çalışanlarına sahiptir. 3 boyutlu zemin kaplama fiyatları hesaplanırken, metrekare ölçüsü baz alınır. Bu yüzden net bir fiyat vermemiz doğru olmaz. Fakat firmamıza ulaşmanız halinde en uygun fiyatlar karşılığında, en kaliteli hizmeti almanızı sağlıyoruz. Bu konuda yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde firmamız işinin uzmanı olmuştur. En uygun fiyatlar ile ilgili bilgi ve hizmet almak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

3D Epoksi Zemin Kaplama m² Fiyatı

3 boyutlu zemin kaplama son yılların en gözde kaplaması haline gelmiştir. Gerçekten iyi bir firmadan hizmet almanız ile çok yaratıcı ve gerçekçi bir zemin görseline sahip olursunuz. Bu bağlamda firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas davrandığımız için 3 boyutlu zemin kaplama hizmetini de büyük bir titizlik ve itina ile yapıyoruz. Fiyatlandırma konusunda metrekare ölçüleri baz alındığı için net bir rakam söylememiz doğru olmaz. Sizler firmamız ile iletişime geçerek gerekli tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

3D Epoksi Banyo, WC Modelleri - Epoksis

3D Epoksi Zemin Kaplama Malzemeleri

3 boyutlu epoksi zemin kaplama işlemi için iki ana maddenin karıştırılması gerekir. Reçine ve sertleştirici olarak bilinen malzemelerin karıştırılması sonucunda epoksi kullanıma hazır hale gelir. Gerekli olan reçine, epoksi maddesinin zemine yapışmasını sağlar. Aynı zamanda kaplama yapılan alanlarda boyaların sararmasın da önler. Sertleştiriciler ise zemine dayanıklılık sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca ultraviyole ışınlara karşı da direnç sağlayarak uzun ömürlü bir zemin kaplamasına sahip olmanızı sağlar.