Çift Kompenentli Yalıtım Amaçlı Zemin Kaplama


Özel olarak tasarlanan çift komponentli pvc -poliüretan su yalıtımında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Kimyasallara karşı koruma ve su izolasyonu sağlayan bu ürünler, su geçirmezlik özelliği ile zemin kaplamalarında fazlası ile tercih edilmektedir. Aynı zamanda atık su borularının iç ve dış yüzeylerinde tercih edilen bu ürün PVC ile modifiye edilerek tasarlanmıştır.

Bu özelliği sayesinde yüksek kimyasal dayanımlı ve su geçirmezlik özelliği yaşam alanlarımızda birçok yönden avantaj sağlamaktadır.

Çift Komponent Poliüretan Su Yalıtımı

Yüksek izolasyon ve yapışma özelliği ile kolay kullanım imkanı sunuyor. Özel olarak tasarlanan bu ürün sıvı haldedir ve kullanımı çok kolaydır. Aynı zamanda su izolasyonu olarak kullanılan bu ürün sıvı halde uygulanan, poliüretan bazlıdır. Birçok avantajı bulunan ürün yüksek yapışma özelliği ve kolay kullanılabilir özellikleri tercih edilebilirliğini artırmıştır.

Kimyasal dayanımı özel şekilde formüle edilmiş olup, asitlere ve solvetlere karşı son derece dayanıklıdır.

Uygulama yapılırken mutlaka file kullanılmalıdır. Bu ürünün daha dayanıklı şekilde yüzeye yapışmasını ve uygulanmasını sağlayacaktır. Mevsim şartlarına karşı dayanıklı olan çift kompenant yalıtım amaçlı zemin kaplama UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Metal yüzeylerden tutunda taş, ahşap, beton yüzeylere kadar birçok alanda kullanabileceğiniz bu ürün birçok zeminde kullanılmaktadır.

Çift Kompenentli Yalıtım Amaçlı Poliüretan Uygulama - Epoksis

Poliüretan Esaslı Su Yalıtım Malzemeleri Fiyatları

Kullanım alanı son derece fazla olan bu ürünler hem kolay kullanımı ile hem de uzun ömürlü özelliği ile dikkat çekiyor. Siz de bütçenizi sarsmayacak ve su yalıtımında tercih edeceğiniz bu ürünü avantajlı fiyat seçenekleri ile temin edebilirsiniz. Yerden ısıtmalı zeminlerde bile rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün aynı zamanda hafif araç trafiğinin bulunduğu zeminlerde bile uygulanarak uzun süre sorun yaşamadan kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Bu özelliği ile günümüzde giderek artan kullanım talebi ile öne çıkıyor. Yüksek yapışkan tutuşu özelliği, dayanıklı yapısı ve su geçirmez özelliği ile siz de güvenle bu ürünü tercih ederek kullanabilirsiniz.

Poliüretan esaslı su yalıtım malzemeleri fiyatları araştırmasını yaparak siz de internet üzerinden ürün hakkında bilgi alarak sipariş edebilirsiniz. Kullanım alanına göre tercih edeceğiniz ürünün miktarı da değişecektir. Değişen bu miktar doğal olarak ürün için harcayacağınız bütçeyi de etkileyeceğinden bu konuda uygun fiyat araştırmasını yaparak firmamızın kurumsal hizmetlerinden güvenle yararlanabilirsiniz.

Çift Kompenentli Yalıtım Amaçlı Zemin Kaplaması - Epoksis

Poliüretan Esaslı Püskürtme Su Yalıtımı

Firmamızı tercih ederek siz de zemin kaplamada kullanılan poliüretan esaslı püskürtme su yalıtımı malzemelerini tercih ederek kolayca uygulayacağınız bu ürünleri sipariş edebilirsiniz. Çeşitli yaşam alanlarında kullanılan ve birçok özelliği ile öne çıkan bu ürünleri püskürtme şeklinde uygulayarak kullanabilirsiniz. Poliüretan esaslı püskürtme su yalıtımı malzemesini siz de tercih ederek yaşam alanlarının su yalıtımında kullanabilir ve kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz.

  • Çatı, teras alanlarında kullanabilirsiniz,
  • Banyo, mutfak ve ıslak zeminlerde uygulanır,
  • Endüstriyel yapıların çeşitli bölümlerinde kullanabilirsiniz,
  • Sandviç panel ve Dilatasyon alanlarında güvenle tercih edebilirsiniz,
  • Su depolarında en çok tercih edilen malzemelerden bir tanesidir.
  • Havuzların yüzeylerinde kullanabilirsiniz,
  • Gizli derelerde ve Suyollarında güvenle tercih edebilirsiniz
  • Beton, suni taş gibi yüzeylerin izolasyon amaçlı koruma uygulamalarında,

Uygulaması oldukça kolay bu ürün temiz ve kuru olmalıdır. Eğer zeminde yağ varsa mutlaka yağdan arındırılmış, olmalıdır. Ürünün iki bileşenden oluşuyor ve ilk bileşeni kullanılmadan önce iyice karıştırılmalıdır. Bu işlemi yaptıktan sonra ise ikincil  bileşeni de eklenerek karıştırma işlemi tam anlamı ile gerçekleşmiş olur.

Ürün rulo veya fırça yardımı ile uygulanır. Zemine iyice yedirilerek uygulanması ile defalarca uygulanması gerekir. İkinci ve üçüncü katlarda ise file, taş yünü takviyesi yapılarak daha kalıcı şekilde uygulama tamamlanır. Firmamızı tercih ederek siz de bu ürünü güvenle zemin kaplamalarında kullanabilirsiniz.

E-Bültemize Abone Olunuz

İletişim Bilgileri

  • Ahmet Haşim Cd. No:22 / Bahçelievler/İstanbul

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Epoksis İzolasyon, Zemin Kaplama Akademi Grafik