Epoksi Zemin Kaplama

Zemin kaplama çeşitleri arasında çok farklı tarzda modeller bulunur. Endüstriyel  zeminlerde, Fabrikalarda, Depolarda, Otoparklar da, dayanıklı, hijyenik, kolay temizlenen yekpare bir zemin elde etmenin yanı sıra dekorasyon anlamında en gerçekçi görünümü ve sıra dışı yapısı ile kendisine hayran bırakan zemin kaplama çeşitleriyle 3D Epoksi zemin uygulaması, Self Leveling zemin kaplama, Portakal Kabuğu, Mortar, Antistatik, Beton Parlatma v.b, mükemmel ve sınırsız zemin uygulamalarına imkan tanımaktadır.

Son günlerde dekorasyonda diğer zeminlerden farklı olarak epoksi zemin kullanılmaya başlamıştır. Farklı bir yapı malzemesi olduğu için yoğun ilgi görüyor. Epoksi, birçok alanda kullanılan özel bir maddedir. Reçine esaslı olan bu madde, kuruduktan sonra oldukça sağlam, dayanıklı ve çok kullanışlı bir zemin oluşumu sağlamaktadır. Asit, alkali ve bazı kimyasallardan etkilenmez. Bu yüzden sektörde hem boya hem de zemin kaplama olarak tercih edilir. Kolay temizlenir ve bu özelliğinden dolayı birçok zeminin ana maddesi olarak kullanılır. İşte bu anlamda firmamız da bu dayanıklı malzemeyi zeminlerde kullanılıyor. Epoksi zemin kaplamasında firmamız, diğerlerinden bir adım öndedir. Epoksi ile ilgili her ihtiyacınız için bizi tercih edebilirsiniz.

Epoksi Fiyatları

Epoksinin birçok kullanım alanı ve çeşidi bulunur. Epoksi boya, reçine, self- levelling, morter, antistatik, beton parlatma ve 3 D Epoksi gibi isimler ile adlandırılan çeşitleri vardır. Çeşidi ve kullanım alanı değiştikçe fiyatı da değişkenlik gösterir. Firmamız ise müşterilerimiz için en uygun fiyatı sunuyor. Özellikle dekorasyonda kullanıldığında çok pahalı olan epoksi,  çoğu kişinin istediği fakat fiyatından dolayı yaptırmayı ertelediği bir malzemedir. Siz bizimle iletişim kurduğunuzda fiyatlarımızın ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz. İstediğiniz epoksiyi bütçenize uygun fiyatlarda alabileceksiniz. Geniş renk seçeneği bulunduğu için fiyatları da çok çeşitlidir. Sizin için en uygun fiyatları öğrenmek için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Epoksi Nedir?
Epoksi Masa
Epoksi Zemin İşemi
Epoksi Zemin Uygulaması
Epoksi Zemin Kaplama Nedir?
Epoksinin Fiyatı Ne Kadar?
Epoksi Zemin
Epoksi Reçine

Epoksi Zemin

Dekorasyonda zemin tercihi çok önemlidir. Dayanıklı ve şık bir zemin seçmek sizin için en uygunudur. Çünkü sık sık zemin kaplamasını değiştirme imkânınız yoktur. Bu yüzden kaplama tercihinizi iyi yapmalısınız. Zemin kaplamalarında ise epoksiler vazgeçilmezdir ve çok sevilir. Sağlam ve uzun ömürlü olduğu için zemin kaplamasında epoksinin yeri ayrıdır. Zemin kaplamada farklı çeşitleri bulunur. Şeffaf epoksi, Self Leveling, portakal desenli zemin kaplama, Morter,  üç boyutlu ve anti- statik kaplama bu çeşitlerdir. 

Epoksi zeminlerin birçok avantajı vardır. Epoksi zeminler hijyeniktir ve temizliği bayanlara kolaylık sağlar. Kaymaz yapıda, kimyasallara dayanıklı ve izolasyon özelliği vardır. Estetik duruşu ve zengin renk seçeneği ile uzun yıllar yepyeni kalır. Bu avantajları bulunan epoksi zeminler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

epoksi nedir

Epoksi Uygulama

Epoksi, geniş uygulama alanına sahiptir. Çok çeşitli alanlarda kullanılabilir. Bu kullanıldığı alanlara bağlı olarak özellik, fiyat, isim ve çeşidi değişir. Gri, yeşil, mavi, sarı, krem gibi renkleri bulunur. Başlıca uygulama alanları ise Endüstriyel Zeminler, evler, okullar, hastaneler, gıda üretim tesisleri, iş yerleri, fabrikalar, oto parklar, alış veriş merkezleri gibi yerlerdir. Uygulama alanı geniş olan bu malzeme, her yerde kullanılabilir olduğu için sıkça adından söz ettirir. Siz de dilediğiniz yer için epoksi kullanabilirsiniz. Firmamızı arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Firmamız uygun fiyata size istediğiniz epoksiyi sunacaktır.

Epoksi Zararları

Epoksinin özelliklerini öğrendikten sonra, zararları müşterilerimiz tarafından merak edilmektedir. Birçok özelliği ve faydası bulunan epoksinin kimyasal maddelerden oluştuğu unutulmamalıdır. Bu yüzden epoksi yapan kişi mutlaka maske ve eldiven kullanmalıdır. Yapılmış epoksi zeminin ise hiçbir zararı yoktur. Epoksi yapıldıktan sonra yapıldığı yer havalandırılmalıdır. Sonrasında ise gön0l rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Eğer ki siz de bu kadar avantajı olan ve zararı bulunamayan epoksiyi denemek istiyorsanız sektörün en iyisi olan firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamız müşterilerine büyük önem verir. Bu yüzden siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için en iyi hizmeti sunacaktır. Siz de hizmet almak ve detaylı bilgi edinmek için bize ulaşın.

Adres Bilgileri

  • Telefon: 0212 553 7300
  • Mobil: 0530 516 0069
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Adres: Ahmet Haşim Cd. No:22 Bahçelievler/İstanbul

Güncel Haberler

Gelişmelerden kolayca haberdar olmak için E-Bültenimize kaydolun