Poliüretan Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama


Orta-ağır mekanik ve kimyasal etkilere maruz kalan zeminlerde doğru ürün kullanımı önemlidir. Bu çerçevede yüzeyin pürüzsüz olması, çatlak olmaması, yarı esnek özelliğine sahip olmasına yardımcı olan bu ürünü kullanabilirsiniz temizlemesi kolay, hijyenik, poliüretan esaslı self leveling zemin kaplama sistemi siz de uygulayarak kullanabilirsiniz.

Zemin kaplaması için kullanılacak ürün öncesinde bazı detaylara dikkat etmekte fayda vardır. Mutlaka uygulanacak zemin temiz, kuru, yağdan arındırılmış olması gerekiyor.

Bununla birlikte tamirat yapılacak bir yüzeyse gerekli onarım işleminin gerçekleşmesi gerekiyor.  Ürünün kullanımı oldukça kolay fakat kullanım detaylarına dikkat edilerek uygulamanın yüzeye sürülmesi gerekir. Kullanılmadan önce iyice karıştırılmalıdır. Bunu yaptıktan sonra ise ikincil bileşeni de ekleyerek karıştırma işlemini tamamlamalısınız.  

Ürünü hazır hale getirdikten ve zemini kullanıma hazırladıktan sonra sıra ürünü uygulamaya geçiyor. Bunu yaparken rulo veya fırça yardımı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri ilk uygulama yapılırken zemine ürünün iyice yedirilmesidir. Bununla birlikte ikinci ve üçüncü katlarda file, taş yünü kullanılarak uygulama başarılı şekilde tamamlanmış olur.

Poliüretan Zemin Kaplama Avantajları

Kullanım alanı oldukça geniş olan bu ürünlerin aynı zamanda avantajları da saymakla bitmiyor. Bu çerçevede siz de zemin kaplamasında tercih edeceğiniz poliüretan self leveling zemin kaplama malzemelerini birçok alanda kullanabilirsiniz. Teras, ev- iş yeri ve otel çatılarında kullanabilirsiniz. Islak zemin başta olmak üzere, banyo ve mutfakların zeminlerinde güvenle tercih ederek kullanabilirsiniz. Endüstriyel yapı ve alanlarda kullanabileceğiniz bu ürün aynı zamanda uzun ömürlüdür. Mevsim şartlarına ve darbelere karşı dayanıklı yapıya sahiptir. Su depolarında, havuzlarda, suyolları ve dere gibi birçok alanda tercih edilen ürün kolay uygulanabilir özelliği ile öne çıkıyor.

Poliüretan Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama, Uygulama, Görüntü

Firmamız bünyesinde sizlere ulaştırılan ürünlerimizin kullanım alanları ve avantajları oldukça fazladır. Yüksek yapışma özelliğine ve kabiliyetine sahip bu ürünler, kimyasal dayanıklılığı oldukça fazladır. File ile uygulanan bu ürün bu sayede daha dayanıklı ve uzun ömürlü özelliğe sahip oluyor. Yaya ve hafif araç yollarının zeminlerinde de kullanabileceğiniz ürünü siz de firmamızı tercih ederek temin edebilirsiniz.

Poliüretan Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama, Uygulama, Fiyat

Poliüretan Zemin Kaplamaları Fiyatları

Uygulama alanı oldukça fazladır. Günümüzde kolay uygulanabilir özelliği, uzun ömürlü ve dayanıklı özelliği ile öne çıkan poliüretan zemin kaplamaları fiyatları için siz de firmamızı tercih ederek temin edebilirsiniz. Kullanım alanına göre tercih edeceğiniz ürünün miktarı ve dolayısı ile fiyatı da aynı doğru orantıda artacaktır. Bu konuda uzman görüşlerinden yararlanarak ihtiyacınız olan poliüretan zemin kaplamaları için ideal miktarı ve ürünü kolayca temin edebilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan temin edeceğiniz bu ürünler aynı zamanda kolay ödeme seçenekleri ile sizlere ulaştırılıyor. Detaylı bilgi için siz de firmamızı tercih ederek hizmetlerimizden yararlanabilir ve yaşam alanlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Poliüretan Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama, Uygulama, İstanbul

Poliüretan Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?

Uygulama alanı ve kullanım kolaylığı ile günümüzde giderek tercih edilebilirliği artan bu ürünlere siz de web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Uzman çalışanlarımız ile iletişime geçebilir, ürün özellikleri için web sitemize göz atarak çeşitli ürün ve özelliklerine bakarak seçiminizi yapabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürünün uygulamasının nasıl yapılacağından ve uygulama yapılırken nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili siz de ürünün kullanımı alanına bakarak bilgi edinebilirsiniz. Zemin kaplamalarında kullanılan ürünlerle siz de zemini su sızdırmazlığına karşı koruma altına alabilirsiniz. Zemin kaplaması için kullanılacak ürün öncesi zemin temiz, kuru, yağdan arındırılmış olmalıdır. Ürünün kullanımı oldukça kolay ve yüzeyin hazır hale getirilerek kullanılması gerekir.

Kullanılmadan önce iyice karıştırılmalıdır. Karıştırma işlemi olması gerektiği gibi yapılması halinde öncelikle ilk sürmeyi zemine iyice yedirene kadar devam ettirmelisiniz. Diğer sürme uygulaması ise file kullanılarak yapıldığında ürünün daha uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlamış olursunuz. Doğru kullanım için mutlaka kullanım talimatına uygun şekilde hazırlık yapılmalıdır.

E-Bültemize Abone Olunuz

İletişim Bilgileri

  • Ahmet Haşim Cd. No:22 / Bahçelievler/İstanbul

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Epoksis İzolasyon, Zemin Kaplama Akademi Grafik