İzolasyon Sistemleri


Enjeksiyon Sistemi Su Yalıtımı

Enjeksiyon Sistemi Su Yalıtımı

Yeni su izolasyon sistemlerinden biri olan bu sistem ile su kaçağı olan, nem ve küfün engellenmesi gerekli tüm alanlara uygulanmakta ve %100 sonuç..
Poliüretan Sprey Köpük

Poliüretan Sprey Köpük

Poliüretan sprey köpük kaplamalar, daha çok teraslarda kullanım alanı bulmuştur. Birçok avantajı bulunur. Her şeyden önce, bakteri oluşumunu önlemektedir..
Polyurea Kaplama

Polyurea Kaplama

Polyurea zemin kaplamaları aşınmanın çok olduğu bölgelerde tercih edilen kaplamalardır. Üst düzey koruma sağlayan özel malzemeler yüzeyin uzun dönemde..
Tek Komponentli Poliüretan

Tek Komponentli Poliüretan

İnşaat sektöründe kullanılan su yalıtım sistemleri yapıların uzun ömürlü olmasını sağlayan uygulamalardan bir tanesidir. Bir yapının en temel noktasından bitimine..
Çift Komponentli Poliüretan

Çift Komponentli Poliüretan

Özel olarak tasarlanan çift komponentli pvc -poliüretan su yalıtımında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Kimyasallara karşı koruma ve su izolasyonu sağlayan..
Poliüretan Mastik

Poliüretan Mastik

Poliüretan mastik bir sızdırmazlık ve derz dolgu malzemesidir. % 25’e kadar hareket kabiliyetine sahiptir. İhtiyaca göre esneklik oranı daha da arttırılabilmektedir.


İzolasyon sistemleri birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle, inşaat sektöründe sıkça kullanılan konular arasındadır. Çatı izolasyonu, ses izolasyonu, dış cephe, su izolasyonu gibi.

Dış çevre koşullarından binanın zarar görmesini engellemek adına yapılan onarma ve koruma işlemleridir. Bu bakımdan, izolasyonun binanın sağlamlığı ve uzun süre dayanıklılığı açısından önemi büyüktür. Bina içerisindeki bazı bölümlerin bu bakımdan korunaklı bir yapıda olması önem taşır. İçinde yaşayan kişilerin rahatı ve konforu için önem taşıyan konuların başında gelir. Ayrıca, çevreci bir tutum da sergiler.

Dış Cephe Yalıtım Sistemleri

Doğal kaynakların israf edilmemesi, ancak tasarrufla mümkün olacaktır. Her türlü izolasyon, maddi açıdan tasarruf anlamına gelecektir. Bu sayede tabii kaynaklar da verimli kullanılmış olacaktır. Dış cephe yalıtım sistemleri bu amaca en çok hizmet eden sistemler içerisindedir. Binayı kışın soğuğundan, yazın da sıcağından korumak için önem taşırlar. Akıllı ev sistem teknolojileri, dış cephe yalıtım sistemlerinden yararlanmaktadır. Özellikle, ısı yalıtımı konusunda etkilidir. Bu durum ısı değişimine bağlı olarak, nem ve rutubete karşı önlem alacaktır. Köpük ve mantolama işlemleri yapılabilir. Uygun sıva özellikleri ile kaliteli kaplamalar yapılmalıdır.

Ses Yalıtım Malzemeleri

Firmamız, her türlü izolasyon hizmetini profesyonelce sunmaktadır. Apartman yaşantısında en büyük sorunların başında, gürültü kirliliği gelmektedir. Özel yaşama saygı gereği, çok büyük inşaat firmaları bu konuya dikkat ederler. Firmamızdan hizmet alındığı takdirde, en son teknoloji ses yalıtım malzemeleri kullanılacaktır. Kauçuktan köpükler ya da yumurta cinsi süngerler ile binanın yapısına göre ses izolasyonu sağlanmaktadır. Binanın dışı ve duvarlar arasında bu konuda farklı yalıtım malzemeleri kullanılır. Firmamız, müzik salonu, konferans salonlarında da ses yalıtımını başarı ile uygulamaktadır. Firmamızdan destek alanlar arasında fabrika gibi gürültülü çalışan yerler de bulunur.

Çatı İzolasyon Sistemleri
Epoksi İzolasyon Sistemleri
Gürültü İzolasyon Sistemleri
İzolasyon Sistemleri
Isı İzolasyon Sistemleri
Ses izolasyon Sistemleri
Su izolasyon Sistemleri
Taban izolasyon Sistemleri

Çatı İzolasyon Sistemleri

Çatı izolasyon sistemleri, binanın ısınmasında önemli rol oynayan faktörler arasındadır. Yazın güneşten, kışın da kar ve yağmurdan korunaklı bir yapıyı sunmalıdır. Ayrıca, değişen ısı koşullarına da uygun yalıtım malzemeleri kullanılmalıdır. Bu konuda firmamız, en uygun hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, ısıyı koruyarak, maddi tasarruf sağlayacaktır. Bu şekilde hem çevre kaynaklarını iktisatlı harcayacak hem de ekonomiye olumlu etkileri dokunacaktır. Camyünü, poliüretan malzemeler ve taş yünü kullanımı yaygındır. En kaliteli malzemeleri kullanarak, istenilen sonuçların alınmasını sağlamaktayız. Isı geçirgenliği, dayanma dereceleri, farklılık gösteren ürün grupları bulunmaktadır. Binanın yapısına göre uygun seçenekler sunulacaktır.

Enjeksiyon Sistemleri

İnşaatlardaki enjeksiyon sistemlerinin çok önemli bir işlevi vardır. En önemli işlevi de rutubetli zemin kısımlarda oluşan küfü önlemek için duvar içlerini korumaktır. Duvar içlerine özel bir maddenin enjeksiyon yardımı ile verilmesi sağlanır. Bu sayede, binanın duvarlarında nem ve küf oluşumu önlenmiş olur. Bu durum, binanın sağlamlığı açısından önem taşır. Nem ve rutubet, zamanla binanın içten içe çürümesini hızlandıracaktır. Bu sayede, binanın ömrü uzayacaktır. Firmamız bu konuda en kaliteli ürünleri kullanacaktır. En hızlı çözümleri, üstün işçilik kalitesiyle sunmaktadır. Kontrol için bir nem ölçen mekanizma da bulunur.

İzolasyon Sistemlerinin Önemi

İzolasyon sistemleri, binanın uzun süre ayakta kalmasını sağladığı gibi, içinde yaşayan insanlara da konfor sunacaktır. Uygulanan başarılı izolasyon sistemlerinin her yönden avantajı büyüktür. Isı yalıtımı, su yalıtımı ve nem yalıtımı ile çevreci yaklaşımlar gösterir. Doğaya saygılı ve ekonomik çözümler sunar. Firmamız bu konuda, kaliteli malzeme kullanarak, yıllara dayanıklı tasarımlar gerçekleştirir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Firmamızdan hizmet alanların olumlu yorumları, sektörde ilk sıralara gelmemizi sağlamıştır. Güvenilir ve istenen sonuçları almak için, yalıtım malzemeleri konusunda firmamızdan destek almanız önerilir.

Adres Bilgileri

  • Telefon: 0212 553 7300
  • Mobil: 0530 516 0069
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Adres: Ahmet Haşim Cd. No:22 Bahçelievler/İstanbul

Güncel Haberler

Gelişmelerden kolayca haberdar olmak için E-Bültenimize kaydolun