Portakal Kabuğu Desenli Epoksi Zemin Kaplama


Portakal kabuğu desenli epoksi kaplama son dönemlerde en çok tercih edilen zemin kaplama uygulamalarından biridir. Kaymaz zemin elde edilecek zeminlerde tercih edilen bu uygulama aynı zamanda oldukça güvenlidir. Yaya trafiğini etkileyen kaygan zeminlerin daha güvenli ve emniyetli olmasını sağlamak için tercih ediliyor. Güvenli ve estetik konuma gelmesini sağlayan bu ürünleri siz de birçok alanda kullanabilirsiniz. Portakal kabuğu desenli epoksi kaplama temizlemesi kolay ve birçok renk seçeneğine sahiptir. Bu çerçevede siz de dilediğiniz rengi tercih ederek zeminlerde kullanabilirsiniz.

Portakal Kabuğu Desenli Epoksi Zemin Kaplama

Portakal kabuğu görünümlü epoksi zemin kaplama aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır ve zor aşınan ve çizilen mükemmel bir beton koruyucu özelliği vardır.  Ayrıca portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplamalar oldukça uygun fiyat seçenekleri ile kullanıma sunuluyor. Zemin betonunun durumuna kalınlıkta uygulama gerçekleşir. Uygulama yapılacak zeminin durumuna göre ince veya orta sınıf kalınlıkta uygulanabilen ve şık görünüme sahip bu uygulama günümüzde estetik, mükemmel sonuçlar veren uzun ömürlü zemin kaplamalar arasında gösteriliyor. Siz de firmamızı tercih ederek kaygansı olanlarda güvenliği artırmak için portakal kabuğu desenli epoksi kaplama uygulamasını tercih ederek kullanabilirsiniz.

Epoksi Self Levelling Zemin Kaplama Uygulaması - Epoksis

Portakal Dokulu Epoksi Zemin Kaplama

Portakal kabuğu görünümlü epoksi zemin kaplamanın kullanıldığı alanlar oldukça fazladır. Açık ve kapalı Otoparklardan tutunda tekstil fabrikaları, fabrikalar, atölyeler depolar, lojistik depolar ve daha birçok alanda kullanılıyor. Bunun yanı sıra Mağazalar, AVM ’ler gibi çalışma ve yaşam alanlarında sıklıkla tercih ediliyor. Kaymazlık sağlayan ve ağır araçların kullanıldığı alanlarda dayanıklı özelliği ile uzun yıllar kullanabileceğiniz zemin kaplama sistemidir. Transpalet, forklift, kamyon, Tır gibi araçların trafiğinden ve çalışmalarına karşı oldukça dayanıklıdır.

Görsel dokusu ile portakal kabuğu görünüme sahip zemin kaplama uygulaması hazır konuma getirilmiş zeminlerde kolayca uygulanır. Sürme (rulo) veya mala ile uygulama kolayca gerçekleşir. Bu konuda alacağınız uzman desteği uygulamanın daha dayanıklı ve daha etkili olmasına olanak sunacaktır. Siz de firmamızı tercih ederek talebe göre astar üzeri Portakal kabuğu görünümlü bu ürünü her türlü zeminlerde güvenle kullanabilirsiniz.

Portakal Dokulu Epoksi Fiyat

Portakal kabuğu görünümlü epoksi zemin kaplam kullanılan alanın büyüklüğüne göre farklı fiyatlarla uygulama gerçekleşir. Ürünün fiyatı ve uygulaması m2 fiyatları değiştirmektedir. Portakal kabuğu görünümlü epoksi zemin kaplama uygulamanın gerçekleşeceği alanın metre karesine göre farklılıklar gösterebilir. Bu çerçevede siz de firmamızı tercih ederek uygun fiyat avantajlarımızdan ve uzmanlığımızdan yararlanarak zemin kaplama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kurumsal hizmet çerçevesinde sunmuş olduğumuz zemin kaplama hizmetlerimizden siz de bizimle iletişime geçerek yararlanabilirsiniz. Kaymalara karşı güvenlik oluşturan bu ürünler günümüzde birçok alanda kullanılıyor. Zemin kaymasının önüne geçilmesi amacı ile tasarlanan Portakal kabuğu görünümlü epoksi zemin kaplama aşınmaya karşı da son derece dayanıklı özelliğe sahiptir.

Portakal Kabuğu Epoksi Poliüretan Uygulaması İstanbul

Özel olarak tasarlanan zemin kaplama uygulaması aynı zamanda çeşitli kimyasal maddelere karşı da dayanıklı olup, uzun süre kullanım imkanı sunuyor. Siz de hizmetlerimizden yararlanarak fiyat ve hizmet içeriğimizden yararlanarak Portakal kabuğu görünümlü epoksi zemin kaplama uygulamasını yaşam alanlarında tercih edebilirsiniz. Kullanım alanı oldukça geniştir. Hastaneler de birçok kişinin hareket ettiği zeminlerde oluşabilecek kaymalara karşı kullanılıyor. Bunun yanı sıra depo alanlarında da tercih edilen bu ürün depo içerisinde ki hareketli çalışmaya karşı kaymaz özelliği ile iş güvenliğini artırmaktadır. Tüm bu artı özellikler sayesinde siz de yaşam alanlarınızda güvenle ve severek Portakal kabuğu görünümlü epoksi zemin kaplama sistemlerini tercih edebilir ve 7/24 firmamız ile iletişime geçerek uygulama yaptırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

E-Bültemize Abone Olunuz

İletişim Bilgileri

  • Ahmet Haşim Cd. No:22 / Bahçelievler/İstanbul

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Epoksis İzolasyon, Zemin Kaplama Akademi Grafik