Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama


Şeffaf epoksi zemin kaplama, polimer teknolojisiyle ortaya çıkan yaratıcı fikirlerin sonucudur.

Bu fikirlerin dekorasyona dönüşmesi ile oldukça çok tercih edilen kaplama türlerinden biri olmuştur.

Zeminlerin şeffaf görüntüsünü olduğu gibi yansıtan özelliği ile daha estetik zeminlere sahip olmanızı sağlar. Orijinal zemine nakşettiğiniz dekoratif çalışmaların ismi gibi şeffaf şekilde yukarıdan görülmesini sağlar.

Epoksi reçine ile yapılan kaplama uygulamalarının son derece dayanıklı olduğunu göreceksiniz. Cama benzer bir saydamlıkla, zemindeki görüntüyü oldukça dekoratif şekilde ve canlı olarak yansıtır. Antibakteriyel olması nedeniyle hijyenik bir kaplama türüdür. Tek parça şekilde uygulandığı için, ara parçaları veya bölmeleri yoktur.

Herhangi bir aşınmaya karşı dayanıklı, sürtünmeden oluşabilecek zararlara karşı dirençlidir. Muhtevasında sert malzemeler olduğu için, oldukça uzun süre zarar görmeden kullanılabilir. Su geçirmeyen özelliği ile yalıtım konusunda da önemli yer tutar. Üzerinde insanların dolaşabildiği görsel olarak ilgi çekici niteliğe sahiptir.

Şeffaf epoksi zemin kaplamanın, tam mat şeffaf, yarı mat şeffaf ve şeffaf olmak üzere üç türü bulunmaktadır. İstediğiniz projeye göre ücretsiz keşif ve etüt çalışması yapmaktayız. Ardından, sizin talebiniz ve bizim önerimizle, mekanınıza en uygun tercihi seçiyor ve uygulama aşaması için hazırlık yapıyoruz.

Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama - Epoksis

Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması

Şeffaf kaplama uygulaması, yapılan etütlerden sonra, iyi bir hazırlıkla kusursuz şekilde tamamlanır.

Oldukça doğal bir görünüm için, işin uzman eller tarafından yapılması önemlidir. Uygulanacak alanın zemin türüne ve özelliğine göre uygulama da teknik olarak farklılık göstermektedir.

Zeminin özelliğine göre;

  • Bozulmuş zeminlerde > dökme uygulaması
  • Araç trafiği veya yaya yoğunluğunun olduğu zeminlerde > self leveling uygulaması
  • Yaya yoğunluğunun az olduğu zeminlerde > coating uygulaması yapılmaktadır.

Görüldüğü gibi zeminin bozukluğu veya trafik yoğunluğu, uygulama türünün seçilmesi açısından son derece önemlidir. Bunu bilmeden amatör bir seçimle, zemin amaca yönelik hizmet etmez ve kısa zaman sonra bozulmaya başlar.

Bu nedenle şeffaf epoksi zemin uygulaması, profesyonel bir firma tarafından yapılmalıdır. Maliyet bakımından da bu durum son derece faydalı olacaktır.

Daha iyi epoksi zeminler için, TSE standartlarında ürün kullanan uygulamaları tercih etmelisiniz.

Epoksi zemin uygulamaları deneme yanılma yoluyla yapılacak bir iş değildir. Bu yüzden iyi bir etüt çalışmasını yapabilecek ve bunu projelendirerek çözümü uygulayacak firmalardan yardım almalısınız.

 Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama Fiyat - Epoksis

Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Şeffaf epoksi zemin kaplama fiyatları, estetik görüntülü ve yalıtım özelliklerine sahiptir. Bunlar göz önüne alındığında, maliyeti göze gelmeyecek kadar uygundur.

Cazip fiyatların ve piyasa koşullarına uygun ödeme türlerinin mevcut olduğu firmalar evladır. Referansı sağlam işletmeler, bu açıdan sorununuzu çözmeye daha yakın olacaktır.

Fiyat belirlemede müşterilerimizin talepleri doğrultusunda öncelikle uygulama alanı ziyaret edilmektedir.

Metrekare üzerinden yapılan fiyatlandırmada kaplama türü önemli rol oynamaktadır. Yapılacak kaplamanın türüne göre kaplama kalınlığı ve metrekare fiyatı belirlenmektedir.

Burada dikkat etmeniz gereken şey, fiyatların uygunluğu olduğu kadar, malzemenin de kalitesidir. TSE ve uluslar arası standartlara uygun malzemeler kullanılması tercih edilmelidir.

 Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama İstanbul Fiyatları - Epoksis

Fiyat teklifi almadan önce firmayı ziyaret etmeniz ve referanslarını incelemeniz önemlidir. Uygulama yapılacak zeminin deforme durumu, zeminin temizliğe ihtiyacı olup olmadığı önemlidir. Uygulamanın ne derece zorlukla yapılacağı işçilik fiyatının belirlenmesinde önemli unsurlardır.

Ayrıca kullanılacak malzemenin kalitesi de fiyatı etkileyen etmenlerden biri olmaktadır. Uzun ömürlü ve A kalite bir uygulama için, mümkün olan en iyi malzemenin kullanılmasını tercih etmelisiniz.

Kısa zaman sonra yeniden işlem yapılmaması, ek bir bütçeye ihtiyaç olmaması adına kalite tercih edilmelidir. En kaliteli malzemelerle yapılacak bir uygulama, ihtiyacınızı tam olarak karşılayacaktır.

E-Bültemize Abone Olunuz

İletişim Bilgileri

  • Ahmet Haşim Cd. No:22 / Bahçelievler/İstanbul

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Epoksis İzolasyon, Zemin Kaplama Akademi Grafik