Garajlar İçin Epoksi Zemin Kaplamanın Faydaları


Epoksi zemin kaplama sistemleri, garaj zemininizi korumak için mükemmel bir seçimdir. Epoksi çatlakları kapatarak ve esneklik ekleyerek garaj zemininizin dayanıklılığını artırabilir. Aynı zamanda, epoksi estetik açıdan hoştur, beton zeminlerinize parlaklık sağlar.

Garajlar İçin Epoksi Zemin Kaplamanın Faydaları - Epoksis

Garajınız için neden epoksi zemin kaplamayı seçmelisiniz?

1. Üstün esneklik
Kaçınılmaz olarak yüksek düzeyde araçlar ve lastiklerden ve aşındırıcı kimyasal kalıntılardan sürekli tamponlama görecek bir ortamda, zemin yüzeyi buna dayanabilmelidir.

2. Maliyet ve zaman açısından etkili

Kaplamanın kendisi sadece uygun fiyatlı bir seçenek olmakla kalmaz, aynı zamanda mevcut döşeme kurulumunun üzerine uygulanabilmesi, ek kurulum maliyetlerinden tasarruf sağlayacaktır.

3. Gelişmiş güvenlik

Epoksi zemin kaplama tamamlandıktan sonra, sadece dayanıklı ve uzun ömürlü değil, aynı zamanda ışığı yansıtan bir kaplama ile karşılaşacaksınız. Bu da garajın harika görünmesini sağlayacaktır, ancak aynı zamanda alanı aydınlatacak, düşme riskini ve gizli kayma tehlikelerini azaltacaktır.

İlk bakışta, bir epoksi yüzeyin parlaklığı, genellikle kaplamanın ıslandığında kaygan olduğu yanılgısına yol açar. 

Epoksi Üstün Esneklik - Epoksis

4. Göze hoş gelir
Epoksi kaplama, mevcut ortamınızı tamamlamak için çok çeşitli estetik seçenekler sunan pratik bir çözümdür. Kaplamanın doğal ışıltısı ve yansıtıcı doğası, garaj alanınızın görünümünü renk, doku ve kaplama olarak iyileştirecektir.

5. Bakım kolaylığı

Epoksi kaplama esas olarak yok edilemez. Isı, su veya ağırlıktan zarar görmez ve aşındırıcı kimyasallara kolayca dayanabilir. Yol tuzundan etkilenmez ve oluşan lekeler su ile çıkarılabilir. Her şey mühürlenmiştir, yani yüzeyin temizlenmesi kolaydır ve minimum bakım gerektirir.

Epoksinin Bakım Kolaylığı - Epoksis

Garajlar İçin Epoksi Zemin Kaplamanın Avantajlarının Özeti

Garajınız için epoksi zemin kullanmanın sakıncalarını bulmak zordur. Pratik bir bakış açısından, benzersiz kimyasal reaksiyon, mevcut döşeme kurulumlarına uygulanması kolay, dayanıklı, çok yönlü ve uzun ömürlü bir madde ile sonuçlanır.

E-Bültemize Abone Olunuz

İletişim Bilgileri

  • Ahmet Haşim Cd. No:22 / Bahçelievler/İstanbul

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Epoksis İzolasyon, Zemin Kaplama Akademi Grafik